Náš SHOWROOM nájdete na novej adrese - Trnavská cesta 67, Bratislava

Barové stoly

ALAIA barový stôl ALAIA barový stôl 2
Na objednávku
STOLY

ALAIA barový stôl

KAVE HOME
LF-CC6005M43
509,00 €
Pevná a udržateľná doska z akáciového dreva robí z Alaie jedinečný kus. Dizajn vytvorený tak, aby vďaka odtieňu drevaodhalil jedinečné tóny a tvary. Zakrivené hrany vytvárajú organické, exkluzívne tvary. Exkluzívny bar u Vás doma. Rozmery (VxŠxH): 105 x 140 x 60 cm Hrúbka dosky: 4.0 cm Váha: 40,6 Kg Počet miest na sedenie: 4 Štýl: rustikálny, koloniálny...

Barové stoly svoje pomenovanie dostali podľa toho, že ich najčastejšie môžeme nájsť práve v baroch. Ich výhodou a dôvodom prečo sú tak často využívané v týchto podnikoch je, že sú pohodlné na užívanie. V sede, keď sú k nim pridané barové stoličky, aj v stoji, nakoľko ich výška je prispôsobená na konzumovanie po stojačky. Nápoje a celkové pohostenie sú tak dostupné bez potreby zohýnania sa.

Nie je to však ich jediná výhoda. Okrem barov sa tak stali súčasťou aj mnohých domácností. Barové stoly nájdeme v spoločenských miestnostiach aj na terasách ako miesto na príjemné posedenie pri obľúbenom nápoji. Existuje však mnoho ďalších spôsobov, ako využiť barový stôl. V kuchyni si nachádza uplatnenie ako kuchynský ostrovček na prípravu jedál. Dá sa použiť aj ako konzolový stolík v jedálni, ako plocha určená na umiestnenie pre lampy, rastliny a iné doplnky. Barové stoly sú skutočne multifunkčné, stačí použiť fantáziu a kreativitu.

Barový stolík má všestranné využitie

Barový stôl môže byť skvelým doplnkom vášho interiéru. Ak disponujete menším priestorom, do ktorého potrebujete umiestniť jedálenský stôl, barový stôl môže byť dokonalým riešením. Pretože je doska stola oveľa vyššie ako pri normálnych jedálenských stoloch, priestor bude pôsobiť otvorenejšie. Ide o kreatívny vizuálny dizajnový trik.

Ak má váš domov formálnu a neformálnu jedáleň, napríklad v rámci kuchyne, využitie barového stola môže aj v tomto prípade prísť vhod. Keďže sú barové stoly menej formálne ako klasické jedálenské stoly, okrem každodenného stolovania ho môžete používať aj na kuchynské práce.

Nech je váš dôvod na zabezpečenie barového stola akýkoľvek, môžete si byť istí, že nech si vyberiete ktorýkoľvek kúsok z nášho sortimentu, nebudete ľutovať. Každý sa totiž vyznačuje vysokou kvalitou a precíznym spracovaním.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.